menu MENU
Mermomoc

Co bude

Kdy Kde  
17. 12. 2021

20.00
Chotěboř — Zastávka 194

link
Čtenářská dílna na téma Vernisáž, Moc bezmocných + Mermomoc

Co bylo

Kdy Kde  
23. 10. 2021

19.00
Vernéřovice — Soulkostel + Aran Epochal, Timber Rattle a další... („křest“ kompilace) Vernéřovice — Soulkostel
12. 10. 2021

19.00
Praha — Kaštan (scéna Unijazzu)

link
+ Aran Satan, Obřízek Praha — Kaštan (scéna Unijazzu)
26. 9. 2021

11.00
Görlitz – Annenkapelle Vernisáž výstavy Libuše Pražákové Görlitz – Annenkapelle
25. 9. 2021

20.00
Bielawa Dolna w letniej kuchni, ognisko, bedzie kameralnie i miło
28. 8. 2021

17.00
TBA – SRSS

link
Hudba, jídlo, pití, spaní, vibrace, všechno. Silver Rocket Summer Schovka! TBA – SRSS
23. 7. 2021

18.00
Praha — divadlo Archa

link
15 let Polí5 / Slavností večer k 15. výročí vydavatelství Polí5. Praha — divadlo Archa
17. 7. 2021

23.00
Meziříčko — Skalákův Mlýn

link
Festival MEZiPROSTOR (Setkání mezi nebem a podzemím) Meziříčko — Skalákův Mlýn
17. 7. 2021

16.15
Nárameč — Kult. areál Doubí

link
Hudební festival OKOLOJELES v přírodě a s přírodou v Náramči u Třebíče Nárameč — Kult. areál Doubí
9. 7. 2021

19.00
Brno — BuranTeatr

link
Koncertní série Kravál (letní scéna BuranTeatru) + DBLV
19. 6. 2021

19.00
Liberec — Azyl Vlasta's 50 (+ Inau, Otra Vez) Liberec — Azyl
5. 6. 2021

18.00
Bečváry — Branka

link
+ Kriminal Roman, Innoxia Corpora, Vepřový Prase, Aran Satan, Fetch! Bečváry — Branka
13. 3. 2021

21.00
Youtube Mermomoc

link
Stream k vydání desky u Vlasty a Markéty z bývalé fary ve Václavicích. Youtube Mermomoc
27. 9. 2019

21.00
Kolín — Bar Pod Hodinama + Lady Maleur, Sweeps 04 Kolín — Bar Pod Hodinama
12. 7. 2019

14.00
Brno — Bajkazyl

link
Druhý den čtvrtých narozenin Bajkazylu. Brno — Bajkazyl
21. 6. 2019

21.00
Vernéřovice — Soulkostel

link
+ Paperplanes [PL], Enablers [USA] Vernéřovice — Soulkostel
4. 5. 2019

20.00
Český Dub — Café Laurella Český Dub — Café Laurella
15. 3. 2019

21.00
Praha — U Tenisu (Cibulka) Koncert k narozeninám Johna z Fetch (pro zvané)
16. 2. 2019

19.00
Kutná Hora — Kaňk č. p. 1

link
+ Safenat Paneach, Bullerbyn Kutná Hora — Kaňk č. p. 1
22. 9. 2018

20.00
Liberec — Stamina + Andy the Doorbum [USA], Calvera
10. 2. 2018

21.00
Praha — Klinika

link
+ Lada je sama (DJ's) Praha — Klinika
16. 6. 2017

20.00
Liberec — Azyl + BURIERS [UK], Andy the Doorbum [USA] Liberec — Azyl
26. 1. 2017

19.30
Praha — V. kolona

link
+ Inau Praha — V. kolona
25. 1. 2017

20.00
Václavice — Fara u Vlasty a Markéty
25. 9. 2016

19.30
Kolín — Bar Pod Hodinama

link
+ sladkovol Kolín — Bar Pod Hodinama
24. 9. 2016

20.00
Dolní Podluží — Koupaliště + Argonaut, Světlo, BroheUke Dolní Podluží — Koupaliště
23. 9. 2016

21.00
Praha — Dr. Voják (Motol)

link
+ Fetch!, BroheUke Praha — Dr. Voják (Motol)
25. 6. 2016

20.00
Liberec — Azyl

link
+ Tim Remis [USA], Kazuke, Asuna [JAP], Nesbitts Inequality, Děti děště Liberec — Azyl
24. 6. 2016

20.00
Vernéřovice — Soulkostel

link
+ Tim Remis [USA], Jared Paul [USA], Kazuke, Kolona (nedorazila) Vernéřovice — Soulkostel
5. 12. 2015

20.00
Štolmíř — M‘am‘aloca

link
+ Rickolus [USA] Štolmíř — M‘am‘aloca
15. 8. 2015

20.00
Nový Nemojov — Letní povyražení v ráji + Brohe Uke
8. 8. 2015

22.00
Červeněves — Sun Wu Kung Fest #7 Vystoupení mimo program...
23. 1. 2015

20.00
Vrchlabí — Kotelna v KD Střelnice + FETCH!, Kontroll Vrchlabí — Kotelna v KD Střelnice
23. 8. 2014

20.14
Mikulov — Eurotrialog

link
Festival nepopulární hudby — stan Polí5 Mikulov — Eurotrialog
26. 4. 2014

20.00
Pieńsk — QlturKombinat + Kiss me kojak, Děti deště (II mały festiwal kultury czeskiej, czyli "HORI MA PANENKO!!!") Pieńsk — QlturKombinat
25. 4. 2014

21.00
Dolní Podluží — Bio Luž + Kiss me kojak, Děti deště Dolní Podluží — Bio Luž
25. 1. 2014

18.00
Dvůr Králové n/L — ARKADA + Kontroll, Fetch! (Otevření atelieru a dílny ARKADA) Dvůr Králové n/L — ARKADA
22. 1. 2014

19.00
Hradec Králové — Bio Central

link
+ Jan Slavík, Biorchestr Hradec Králové — Bio Central
18. 1. 2014

18.00
Jetřichov — Šrumec 15 let

link
+ Čokovoko, Kontroll, Audio Attaché, Kluci, Karma Makaka, Pantau Jetřichov — Šrumec 15 let
4. 12. 2013

19.00
Praha — Café LAJKA + Aran Epochal, INAU (release party) Praha — Café LAJKA
16. 11. 2013

20.00
Oldřichov v Hájích — Beseda + Need of activity, Kazuke Oldřichov v Hájích — Beseda
14. 11. 2013

21.00
Brno — Skleněná louka + Ghost to falco [USA], Sajtban
4. 7. 2013

20.00
Záboří — U Šulců + Andrea Rottin, Fetch!
15. 6. 2013

19.00
Bečváry — Festival V Brance + Pray For Death, Saliva Brine, Chester Endersby Gwazda [USA], Cara Beth Satalino [USA], Un Chien Andalou, Vepřové prase Bečváry — Festival V Brance
11. 5. 2013

21.00
Nová Paka — Rock Café Marilyn

link
+ Unkilled Worker Machine Nová Paka — Rock Café Marilyn
15. 12. 2012

20.30
Broumov — Ambra

link
+ BONUS (Martin Tvrdý Trio) Broumov — Ambra
20. 10. 2012

21.00
Liberec — Stamina + Andrea Rottin, BroheUke (FALL RIDE 2012)
19. 10. 2012

21.00
Doubice — Fabrika + Andrea Rottin, BroheUke (FALL RIDE 2012)
18. 10. 2012

20.00
Praha — Na Petynce (bytový koncert) + Andrea Rottin, BroheUke (FALL RIDE 2012)
17. 10. 2012

20.00
Dvůr Králové n/L — Městské muzeum (Špýchar) + Andrea Rottin, BroheUke (FALL RIDE 2012) Dvůr Králové n/L — Městské muzeum (Špýchar)
27. 7. 2012

21.00
Červeněves — SunWu VIP party + Andrea Rottin
30. 6. 2012

18.00
Hořice — Perón nádraží ČD + BroheUke, Lucky Losers, NeedOfActivity
9. 6. 2012

21.00
Vrchlabí — Kufr + BroheUke
9. 5. 2012

20.00
Praha — Potrvá + Bee and flower [USA] Praha — Potrvá
17. 3. 2012

20.00
Nová Paka — Klub Extasy +NeedOfActivity Nová Paka — Klub Extasy
28. 12. 2011

20.00
Záboří — U Šulců + Lyssa, Vložte kočku, Lapa Záboří — U Šulců
10. 12. 2011

20.00
Kolín — D.I.V.O. Institute + Inau, Edoshův kurník, Smrad
26. 11. 2011

19.00
Hořice — Batalion + NeedOfActivity Hořice — Batalion
5. 11. 2011

20.00
České Budějovice — Velbloud + Calvera, Prodavač, Kontroll České Budějovice — Velbloud
30. 7. 2011

17.00
Červeněves — Sun Wu Kung Fest III + Kiss me Kojak, 67 Cabaret, Lyssa, Unkiled Worker Machine, Piča z hoven, Vložte kočku, Aran Epochal Červeněves — Sun Wu Kung Fest III
17. 6. 2011

21.00
Trutnov – Národní dům + Ufajr, NeedOfActivity, Sisiroe Trutnov – Národní dům